VitalOrient.cz - Česká Republika

hlavní stránka »Naše mise

Společnost VitalOrient Ltd. byla založena v roce 2003 v Soulu v Jižní Koreji, od roku 2005 působí rovněž v Praze. Jsme korejsko - českým partnerstvím s unikátní znalostí prostředí obou zemí.

V současné době je naší hlavní činností dovoz a distribuce korejských a japonských potravin. Naši zákazníci mohou též využít nákupu v našem e-shopu vitalorient.cz.

Veškerý sortiment je možné zakoupit v naší prodejně na adrese Veverkova 1171/31 Praha 7 Holešovice, zde rovněž je možné osobně vyzvednout zboží objednané v e-shopu.

Sortiment firmy tvoří potřeby na přípravu sushi, ženšenové produkty, zázvorové čaje , mořské řasy nori, mizkan ocet na sushi, nakládaný zázvor, sushi rýži, japonské sojové omáčky, sake, japonské obalovací směsi, wasabi, tofu, kimchi a mnohé další suroviny pro přípravu japonských a korejských jídel.

Na našich stránkách mohou zákazníci nakoupit nejširší sortiment nejen japonských a korejských potravin, ale i japonského nádobí, jídelních hůlek a kuchařek japonské a korejské kuchyně.

V našem receptáři mohou pak zájemci o japonské či korejské recepty načerpat mnoho inspirace a návodů na skvělé asijské pokrmy a ozvláštnit tak rodinný jídelníček či připravit netradiční sushi pokrm pro přátele. Připravili jsme pro vás rovněž řadu videí o přípravě například maki sushi, nigiri sushi, miso polévky a kimchi.

Každého zákazníka si velmi vážíme a jsme připraveni vyslyšet Vaše individuální požadavky a pro ty kteří se na nás obrátí rádi s výběrem poradíme.

Těšíme se na setkání s Vámi.

PharmDr. Tereza Kim
ředitelka společnosti

 

© 2007 - 2015 VitalOrient s.r.o. Development & Hosting by KvantaNet